Formularz kontaktowy:

  

Witamy Państwa na oficjalnej stronie firmy
„Ziarko” - Diagnostyka nawożenia - Agromarket A–Z

Firma „Ziarko” powstała w 1988 r. w Krakowie. W początkowym okresie podstawą działalności było laboratorium do analiz chemiczno-rolniczych.

W laboratorium wykonujemy analizy gleb i podłoży ogrodniczych, wody i pożywek nawozowych, a także materiału roślinnego. Wyniki analiz są podstawą do ustalania zaleceń nawozowych. Współpracujemy na stałe z gospodarstwami ogrodniczymi i rolnymi (w promieniu 150–200 km od Krakowa) w zakresie diagnostyki nawożenia ustalając zalecenia nawozowe.

W 1991 r. rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż nawozów, środków ochrony roślin, różnych związków chemicznych stosowanych w ogrodnictwie, folii, doniczek, elementów nawadniania, narzędzi ogrodniczych, podłoży, materiału nasiennego, itp.

Firma specjalizuje się w sprzedaży nawozów. Jest dystrybutorem nawozów firmy Yara Poland.

Zapewnienie szerokiego asortymentu środków do produkcji ogrodniczej ułatwia współpraca z firmą Brinkman Polska (oddział holenderskiej firmy Royal Brinkman), Milex, Tanake, Venta oraz dystrybucja produktów firmy Ceres.

Oferta naszej firmy skierowana jest do odbiorców detalicznych i hurtowych, do gospodarstw ogrodniczych i rolnych, firm zakładających i pielęgnujących ogrody, producentów podłoży, kwiaciarń oraz do ogrodników-amatorów.

Działalność handlową w Krakowie prowadzimy na terenie Giełdy Kwiatowej przy ul. Balickiej oraz przy Giełdzie Owocowo-Warzywnej przy Placu Rybitwy.


PROWADZIMY SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ!
Więcej informacji telefonicznie lub mailowo - szczegóły w zakładce Kontakt


Dr inż. Tomasz Ziarko